Hakkımızda  

Cesme, Ilıca, otel, Ucuz otel

HAKKIMIZDA

Eleven Hotel 17 odalı 38 yataklı tüm odalarımız 24 saat sıcak sulu, banyolu, telefonlu LCD tvli, uydu yayını, klimalı, mini barlı ve çelik kasalıdır.

İzmir'e 70 km uzaklıkta olan otelimiz çapında ün yapmış Ilıca plajına 200 m mesafede termal sularıyla ve rüzgarıyla meşhur Ilıca'nın merkezindedir..Otelimiz Alaçatı'ya 2km, Çeşme merkezine 5 km eğlence merkezi, barlar ve ünlü çeşme kumrucularının olduğu bölgededir..

Sabahları teras kafemizde kahvalınızı yaparken huzur bulacaksınız. Teras barında güneşin batışını seyrederken aperitifler eşliğinde içeceklerinizi yudumlayıp huzurlu ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz....

Bizi benzerlerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, güler yüzlü personelimiz ile sağladığımız “koşulsuz misafir memnuniyeti” odaklı sıcak hizmet anlayışımızdır. Bu anlayış bugünden yarına oluşmuş sürekli kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz sonucu meydana gelmiştir.

Günümüz otelciliğinde, temiz bir ortam, üstün konfor, kaliteli malzeme, birçok kuruluşun vazgeçilmez standartları arasına yerleşmişken, “misafir odaklı”, güler yüzlü ve sıcak hizmetin kusursuz sunumu sağlanamayabiliyor.